Strona główna O firmie Oferta Baza wiedzy Kariera Dla mediów Kontakt
Jesteś tutaj: Strona główna > Nota prawna

Nota prawna

Użytkowanie serwisu firmy Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o. oznacza akceptację poniższych zasad:

Odpowiedzialność cywilna

 1. Właściciel serwisu www.wie.pl, firma Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o., dokłada wszelkich starań, aby informacje i dane zawarte w serwisie były aktualne. Wyłącza się jednak wszelką odpowiedzialność cywilną oraz gwarancję za aktualność, poprawność czy też kompletność udostępnionych informacji i danych.
 2. Zamieszczone w serwisie materiały mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 3. Firma Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian lub uzupełnień w udostępnionych materiałach informacyjnych i danych bez wcześniejszego powiadomienia.
 4. Serwis zawiera linki do innych stron internetowych. Firma Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o. nie odpowiada za publikowane na nich treści.
 5. Firma Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o. nie gwarantuje ciągłego dostępu lub bezawaryjności oferowanych usług dostępnych pod swoim adresem internetowym.

Znaki handlowe

 1. Nazwa Wyceny i Ekspertyzy oraz logo są znakiem handlowym firmy Wyceny i Ekspertyzy Sp. z o.o.
 2. Wszystkie inne nazwy oraz logotypy firm i instytucji, produktów lub usług, pojawiające się w serwisie są użyte jedynie do celów identyfikacyjnych i mogą być znakami handlowymi odpowiednich właścicieli.

Prawa autorskie

 1. Treść serwisu jest chroniona prawami autorskimi. Powielanie informacji i danych, w tym materiałów graficznych jest zabronione.
 2. Zastrzeżenie to nie dotyczy zakładki „Dla mediów”. Umieszczone w niej materiały są przeznaczone do dalszego wykorzystania.

Zbieranie danych

 1. Podczas odwiedzania serwisu, zbierane są automatycznie informacje nieprzyporządkowane do określonej osoby (np. wykorzystywana przeglądarka i system operacyjny, liczba gości, średni czas przebywania, wywołane strony).
 2. Informacje te są wykorzystywane do badania atrakcyjności serwisu i udoskonalania jego treści.

Kontakt

Jeżeli mają Państwo pytania lub uwagi odnośnie serwisu naszej firmy lub informacji w nim umieszczonych, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@wie.plNasi Klienci

[X]
Jeżeli chcesz polecić naszą stronę znajomemu, wypełnij poniższy formularz
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane