Strona główna O firmie Oferta Baza wiedzy Kariera Dla mediów Kontakt
Jesteś tutaj: Strona główna > Dla mediów > Informacje prasowe

Informacje prasowe

28.06.2010
Cena mieszkania a jego wartość, czyli mini przewodnik o kupnie mieszkania

Jest wiele czynników, które mają wpływ na wartość mieszkania. Warto wiedzieć na co zwrócić uwagę kupując nieruchomość i umieć ocenić czy jej proponowana cena jest adekwatna do wartości. Stosowanie się do kilku prostych zasad powinno uchronić nas przed podjęciem niewłaściwej decyzji.

18.05.2010
E-wyceniarka.pl - rusza pierwszy bezpłatny portal do wyceny nieruchomości

www.e-wyceniarka.pl - to pierwszy polski bezpłatny portal do określania wartości nieruchomości. Unikatowy w skali kraju projekt wycen online powstał dzięki firmie Wyceny i Ekspertyzy oraz dotacjom unijnym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Od 19 maja każdy użytkownik będzie miał szansę sprawdzić aktualną wartość mieszkań oraz domów, a także biur i lokali użytkowych w największych miastach Polski.

20.04.2010
Ceny mieszkań a świadomość nabywców

W okresie ostatnich 6 miesięcy wzrosła liczba transakcji zawieranych zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Deweloperzy chwalą się dobrymi wynikami sprzedaży za pierwszy kwartał 2010 r., a analitycy przewidują że ceny nieruchomości będą wzrastać. Poziom cen transakcyjnych nie wskazuje jednak na wzrost cen mieszkań, domów i działek, Liczba zawieranych transakcji potwierdza jedynie wzrost obrotu, a nie wzrost poziomu cen. Na rynku pojawiają się jednak nabywcy gotowi kupić nieruchomość po zawyżonej cenie.

31.03.2010
Bezumowne korzystanie z gruntu

Przez Polskę przebiegają tysiące kilometrów linii energetycznych, wysokiego, średniego i niskiego napięcia. Podobnie jest z gazociągami i ropociągami przecinającymi nasz kraj. Linie te w większości biegną przez prywatne grunty, ograniczając ich eksploatację.Nasi Klienci

[X]
Jeżeli chcesz polecić naszą stronę znajomemu, wypełnij poniższy formularz
* Twoje imię:
* Twój e-mail:
* Imię odbiorcy:
* E-mail odbiorcy:
Komentarz:
* pole wymagane